Serwis internetowy korzysta z cookies Dowiedz się więcej Rozumiem, nie pokazuj mi tego komunikatu więcej
Sklep Prywatnego Zdrowia
tekno domino

Prywatne Zdrowie > Lekarze > dr Dorota Żukowska
Testery perfum Calvin Klein, Hugo Boss, Bijan, Burberry, Chloe, Davidoff i Elizabeth Arden Sprawdzam!
Prywatne Zdrowie – Lekarze

Lekarze

dr Dorota Żukowska

Specjalność: lekarz chirurg-plastyk     Miasto: lekarz Białystok

Miejsca przyjmowania lekarza

Przypisz placówkę do lekarza

Opinie internautów

Dodaj swoją opinię

 1. Brak Avatara

  root

  Data dodania:
  31 Lipiec 2009

  Administrator serwisu informuje, że dotychczasowe opinie dotyczące Pani dr Doroty Żukowskiej został usunięte ze względu na fakt, że treści w nich zawarte naruszały jej dobra osobiste. Na prośbę pełnomocnika Pani dr Doroty Żukowskiej – radcy prawnego Gabrieli Krauze informujemy również, że Pani Doktor jest obecnie obiektem nieprawdziwych, oszczerczych ataków na wielu portalach, forach i stronach internetowych. Zarzuty stawiane Pani Doktor są bezpodstawne i krzywdzące. Pani dr Dorota Żukowska wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej od ponad 10 lat, natomiast masowe negatywne komentarze dotyczące jej osoby pojawiły się w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy. Skala zjawiska sugeruje zaplanowane i metodyczne działanie mające na celu zdyskredytowanie Pani Doktor. Ze względu na znaczne ryzyko manipulacji prosimy użytkowników forum o zachowanie dużej ostrożności przy zasięganiu opinii w źródłach internetowych na temat osoby i dorobku zawodowego Pani dr Doroty Żukowskiej.

 2. Brak Avatara

  meciek

  Data dodania:
  27 Sierpień 2009

  Mialem wycinane takie znamie, co je mialem juz od dziecka. Trzeba bylo robic jakies badania na to, czy nic tam nie ma. Teraz mam mala blizne, widac troche, ze cos bylo, ale nieduzo. Zreszta mala blizna musiala byc, Zukowska tez mi mowila. Jest ok. Poza tym myslalem nie wiem czemu, ze bedzie bolec, a nie bolalo. Polecam.

 3. Brak Avatara

  Gabriela

  Data dodania:
  05 Lipiec 2013

  Jak można oczerniać tak dobrą, przyjazną i fachową lekarkę? W głowie się nie mieści... Pani doktor Żukowska to dusza człowiek a do tego profesjonalny chirurg ze wspaniałym podejściem nawet do dzieci. Moja 9-letnia córka miała usuwane przez Panią doktor duże znamię i tylko dzięki jej wspaniałemu podejściu nie bała się zabiegu. Wszystko odbyło się bez problemów i komplikacji i teraz możemy tylko Pani doktor dziękować za wszystko co dla a nas zrobiła

 4. 3 z 7 opinii. Załóż konto i/lub Zaloguj się aby zobaczyć wszyskie

Dodaj opinię

Swoje opinie wyrażać mogą tylko opini zarejestrowane w serwisie

Załóż konto i/lub Zaloguj się

Miejscowi lekarze, Białystok

Placówki w miejscowości Białystok

Polecamy: logiczne chińskie gry planszowe, które rozwijają strategiczne myślenie, wyrabiają bystrość umysłu i ćwiczą pamięć.


© 2008-2013 Prywatne Zdrowie. Pewne prawa zastrzeżone