Serwis internetowy korzysta z cookies Dowiedz się więcej Rozumiem, nie pokazuj mi tego komunikatu więcej
Sklep Prywatnego Zdrowia
tekno domino

Prywatne Zdrowie > Lekarze > prof. Marian Smoczyński
Testery perfum Calvin Klein, Hugo Boss, Bijan, Burberry, Chloe, Davidoff i Elizabeth Arden Sprawdzam!
Prywatne Zdrowie – Lekarze

Lekarze

prof. Marian Smoczyński

Specjalność: lekarz gastroenterolog     Miasto: lekarz Gdańsk

Opinie internautów

Dodaj swoją opinię

 1. Brak Avatara

  ktrapp

  Data dodania:
  09 Lipiec 2012

  Uwaga na profesora Smoczyńskiego - mam bardzo bardzo złe doświadczenie z wizyty u niego! Moim zdaniem należy on do tych profesorów, którzy mają kompleks na tle swojej wiedzy - nie potrafi się przyznać, że się na czymś nie zna; jak nie potrafi postawić diagnozy, to będzie ci wmawiał, że nic ci nie jest. Ma bardzo lekceważacy stosunek do pacjenta, w połączeniu z dużą dawką zarozumialstwa, co moim zdaniem czyni go niebezpiecznym jako lekarza. W dodatku jest wprost niewiarygodnie chamski - ponieważ nie potrafił postawić diagnozy (stwierdził, że nie potrafi zauważyć żadnej "logiki" stojącej za moimi symptomami), nie tylko powiedział, że nic mi nie jest (choć nie zrobił żadnego badania, na podstawie którego mógłby wykluczyć choroby podejrzewane a nawet zdiagnozowane już przez innych lekarzy), ale nawet powiedział mi przy świadkach, że powinnam się udać do psychiatry!!! Za 400 zł praktycznie nie chciał ze mną rozmawiać (za wyjątkiem zadawania mi pytań o moje życie osobiste!). Po 10 min. powiedział mi, że się spieszy i zakończył rozmowę. Udałam się do niego ze zdiagnozowanym przez 3 lekarzy zapaleniem jelita czczego, a on na to, że nie ma takiej choroby! Zignorował diagnozy i badania wykonanie przez innych lekarzy, uzurpował sobie prawo kwestionowania diagnoz postawionych też przez lekarzy innych specjalizacji (dermatologa, immunologa i neurologa). Moim zdaniem problem polegał na tym, że problemy, z którymi mnie diagnozują, są stosunkowo niedawno dostępne wiedzy medycznej, a prof Smoczyński swoją edukację zakończył już zbyt dawno, i najwyraźniej dawno jej też nie odświeżał. Stanowczo odradzam wizytę u niego, nawet gdyby nie kosztowała 400 zl. Cena dopasowana jest tylko do tytułu profesora, ale nie do jego realnej kompetencji, ani do jego sposobu potraktowania pacjenta. Za tą kwotę stanowczo nie warto ryzykować, że się zostanie tak potraktowanym!

 2. Brak Avatara

  Webiz

  Data dodania:
  01 Luty 2015

  Jak czytam to co Pani tu wypisuje to zastanawiam się czy mamy na mysli innego profesora Smoczyńskiego czy tez może profesor miał racje sugerując wizytę u psychiatry o ile rzeczywiście to zrobił. Pani podejście do tego człowieka powoduje że w moich oczach jest Pani niewiarygodna. Uważam że profesor jest tak wspaniałym zarówno człowiekiem jak i fachowcem że nie potrzebuje reklamy bo na swoje dobre imie juz dawno zapracował. Nie mogłem jednak spokojnie czytać co Pani tu wypisuje na temat tego człowieka wiec postanowiłem zareagować. Nie znam Pani sytuacji ale kilka słów o profesorze mogę napisać na bazie swoich kontaktów z tym człowiekiem. Jestem po OZT i miałem bardzo duzą torbiel w okolicach trzustki którą to profesor mi usuwał metoda endoskopową. Jako że to dość skomplikowany zabieg to wykonywał mi go Pan profesor osobiście w UCK w Gdańsku. Kto poświecił trochę czasu by zdobyć więcej informacji na temat Pana profesora wie że Pan profesor jest prekursorem w przeprowadzaniu tego typu zabiegów. Nie raz miałem szczęście trafić pod skrzydła profesora i jestem pod wielkim wrażeniem tego człowieka. Bardzo się ciesze że profesor uznał mnie za swojego pacjenta pomimo tego że moim lekarzem prowadzącym jest ktos inny. Profesor ma wspaniałe podejście do swoich pacjentów. Mimo iż zabiegi które miałem przeprowadzane nie sa najprzyjemniejsze to sposób w jaki profesor je przeprowadza jak i zachowanie Pana profesora przed i po zabiegu spowodowały że czułem się całkowicie bezpieczny a niedogodności związane z zabiegiem schodziły na drugi plan. Mało tego - Pan profesor poza zabiegami ma bardzo dobry kontakt ze swoimi pacjentami. Stara się wszystko spokojnie tłumaczyć i zwyczajnie czuc że walczy o swoich pacjentów. Pan profesor potrafi w niedziele dzwonić do szpitala poświęcając swój czas i wypytywać jak się czuja jego pacjenci. To wszystko daje niesamowity komfort psychiczny i świadomość że jest się w najlepszych rekach. Moge jedynie dodać że troche poleżałem w UCK zatem zdążyłem zapoznać się z opiniami innych pacjentów na temat Pana profesora co potwierdziło tylko że nie jestem odosobniony w swoich odczuciach co do tego człowieka. Niedługo czeka mnie kolejna wizyta w UCK i kolejny zabieg i jestem spokojny bo wiem w czyje ręce wpadnę ;) Co do profesjonalizmu Pana profesora to wystarczy poczytać trochę o tym człowieku. Wystarczy zobaczyć jakie funkcja pełnił w UCK w Gdańsku. Wystarczy zdobyć troche wiedzy na temat kliniki w której pracuje Pan profesor w której miałem szczęście w nieszczęściu się znaleźć a następnie trochę logicznie pomyśleć i odpowiedz mamy gotową ;). Życze wszystkim tyle szczęścia co ja miałem gdy trafiłem pod opiekę Pana profesora. Oby było więcej takich lekarzy, lekarzy z powołania bo takie mam odczucia w stosunku do Pana profesora.

 3. Brak Avatara

  blueberry79

  Data dodania:
  17 Marzec 2015

  Do Webiz: jak udało się Ci dostać do profesora Smoczyńskiego? Ja też bardzo bym chciała się do niego dostać. Też jestem po OZT, po 2 epizodach, z cechami PZT, ale nie mam jeszcze ostatecznej diagnozy, tzn lekarze nie są zgodni. Wierzę, że prof Smoczyński potrafił by mnie zdiagnozować. Bardzo proszę odezwij się jeśli możesz. tel. 793 957979

 4. 3 z 3 opinii. Załóż konto i/lub Zaloguj się aby zobaczyć wszyskie

Dodaj opinię

Swoje opinie wyrażać mogą tylko opini zarejestrowane w serwisie

Załóż konto i/lub Zaloguj się

Miejscowi lekarze, Gdańsk

Placówki w miejscowości Gdańsk

Polecamy: logiczne chińskie gry planszowe, które rozwijają strategiczne myślenie, wyrabiają bystrość umysłu i ćwiczą pamięć.


© 2008-2013 Prywatne Zdrowie. Pewne prawa zastrzeżone