Serwis internetowy korzysta z cookies Dowiedz się więcej Rozumiem, nie pokazuj mi tego komunikatu więcej
Sklep Prywatnego Zdrowia
tekno domino

Prywatne Zdrowie > Lekarze > lek. med. Tomasz Pychyński
Testery perfum Calvin Klein, Hugo Boss, Bijan, Burberry, Chloe, Davidoff i Elizabeth Arden Sprawdzam!
Prywatne Zdrowie – Lekarze

Lekarze

lek. med. Tomasz Pychyński

Specjalność: lekarz laryngolog     Miasto: lekarz Konin

Miejsca przyjmowania lekarza

Przypisz placówkę do lekarza

Opinie internautów

Dodaj swoją opinię

 1. Brak Avatara

  ollga89

  Data dodania:
  01 Lipiec 2012

  Jestem świeżo po wizycie u dr pychyńskiego, opisze w skrócie mojej mamie stanęła ość w gardle nigdy nie cackała się ze sobą i nie robi zamieszania wokół siebie z błahego powodu lecz kiedy po godzinie zaczęła mieć problem z przełykaniem i mówieniem nie czekaliśmy i udaliśmy się do Słupcy gdzie mamy bliżej niestety tam nie udzielono nam pomocy ponieważ nie mają oddziału laryngologi i ze skierowaniem odesłano nas do Konina gdzie dojechaliśmy na godzinę ok 22, ordynator był na pod-dyżurze tak więc do dyspozycji na telefon kiedy Pani w recepcji wykonywała do niego telefon on poprosił mamę do telefonu z pytaniem czy nie może przyjść jutro i że nie jest to problem zagrażający życiu (do Konina mamy 50 km i wiedząc że problem ten może zaczekać do rana nie zawracalibyśmy głowy sobie ani tym bardziej wielkiemu PANU ordynatorowi). Z łaską przyjechał i gburowatym tonem poprosił mamę do gabinetu, to jak ją potraktował przekracza wszelkie pojęcia, to on jest dla pacjentów a nie oni dla niego, po to został lekarzem aby pomagać ludziom a nie wyżywać się na nich nie chodzi już o fizyczne pojęcie ale psychiczne, lekarz nie ma być tylko lekarzem ale też człowiekiem. Mama miała odruchy wymiotne których nie sposób było jej powstrzymać choć nie wiadomo jak bardzo by się starała pychyński tonem jak do psa mówił że się nie stara i jak chce to może przyjechać rano wtedy wsadzą jej rurę do gardła i wtedy to dopiero nie będzie przyjemne, słysząc to wszystko samej zrobiło mi się słabo i niedobrze. Dla mnie w taki sposób zachowuję się tylko ŚMIEĆ i parszywy CHAM. Mam nadzieję że przeczyta to ktoś kto mu to uświadomi jakim GNOJEM!

 2. Brak Avatara

  ollga89

  Data dodania:
  01 Lipiec 2012

  Po takiej wizycie zostaje niesmak i strach przed lekarzem! Ostrzegam przed tym "kimś" i naprawdę gdybym sama wiedziała że czekają nas takie nieprzyjemności zawiozłabym mamę do innego szpitala!

Dodaj opinię

Swoje opinie wyrażać mogą tylko opini zarejestrowane w serwisie

Załóż konto i/lub Zaloguj się

Miejscowi lekarze, Konin

Placówki w miejscowości Konin

Polecamy: logiczne chińskie gry planszowe, które rozwijają strategiczne myślenie, wyrabiają bystrość umysłu i ćwiczą pamięć.


© 2008-2013 Prywatne Zdrowie. Pewne prawa zastrzeżone